O BH-Res

Firma prosperuje na rynku polskim od 1998 roku.
Wysoko wykwalifikowana kadra i pewne nastawienie na profesjonalną obsługę Klientów sprawiło, że firma cieszy się obecnie popularnością i zaufaniem u wielu Partnerów biznesowych. Z roku na rok grono klientów się poszerza, w związku z tym rzeszowska firma poszerzyła granice swojego działania do całej Polski, a także Rosji, Białorusi i Ukrainy.

Specjalizacja firmy ściśle zawęża się do sektora o tematyce klimatyzacji i wentylacji.
BH-Res od 1999 roku jest jedynym dystrybutorem produktów Climaver, które są stosowane do wykonania samonośnych, izolowanych termicznie i akustycznie przewodów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dla zapewnienia sprawności wykonawców firma oferuje darmowe szkolenia z zakresu systemu Climavier.

Firma podejmuje się trudnych rozwiązań i podchodzi do tego z pasją i pełnym zaangażowaniem. Obiektami, którymi może się pochwalić to m.in. Biurowiec Skyres w Rzeszowie, Są Okręgowy w Lublinie, Filharmonia Rzeszowska, Wielofunkcyjny budynek biurowo–usługowy Royal Wilanów oraz wiele innych.
Więcej informacji o firmie znajda Państwo na stronie internetowej  http://www.bh-res.pl/, na którą serdecznie zapraszamy.

Nie zwlekaj, przekonaj się o ich możliwościach!

Możliwość komentowania jest wyłączona.